Par mums

Esam pilna servisa komunikācijas un digitālo pakalpojumu aģentūra. Strādājam kopš 2004. gada ar vietējiem un starptautiskajiem klientiem privātajā un valsts sektorā.  Sniedzam pakalpojumus visās Baltijas valstīs un kā FTI Consulting tīkla biedrs arī citviet pasaulē.

Nodrošinām pilnu komunikācijas pakalpojumu ciklu – stratēģiju izstrādi un plānošanu, satura radīšanu, aktivitāšu īstenošanu un rezultātu novērtēšanu. Strādājam B2B un B2C segmentos jebkurā nozarē, bet īpaši bagāta  pieredze mums ir šajās jomās:

  • Veselības un sociālajā komunikācijā
  • Finanšu komunikācijā
  • Plaša patēriņa preču un pakalpojumu komunikācijā

Veidojam sociālo tīklu un multimediālo komunikāciju. Mūsu digitālās komunikācijas pakalpojumi:

  • Videoklipi
  • Animētas infografikas
  • Zīmēti video
  • Virtuālā realitāte: 3D grafikā veidotas spēles, animācijas ar interaktīviem elementiem
  • 360° virtuālās realitātes tūres
  • Dokumentālas filmas

Nodrošinām visu: no idejas un scenārija izstrādes līdz video filmēšanai, aizkadra balss ierunāšanai, montāžai, skaņas apstrādei, grafiskajiem risinājumiem u.c.

Vita Savicka

VITA SAVICKA

vita.savicka@bcp.lv

LinkedIn_Logo

Vita Savicka, valdes priekšsēdētāja – valdes priekšsēdētāja – 20 gadu pieredze stratēģiskajā komunikācijā, sabiedrisko attiecību vadībā, veselības komunikācijā un interešu pārstāvniecībā. Vitai ir maģistra grāds politikas zinātnē un komunikācijā, studē doktorantūrā, Rīgas Stradiņa universitātes pētniece un lektore.

Dace Plato

DACE PLATO

dace.plato@bcp.lv

LinkedIn_Logo

Dace Plato, projektu vadītāja un valdes locekle – vairāk nekā 10 gadu pieredze sabiedriskajās attiecībās. Dacei ir plaša pieredze satura veidošanā, tekstu rediģēšanā, sākot no reklāmas tekstiem līdz zinātnisko rakstu sagatavošanai, kā arī pieredze sabiedrisko attiecību vadībā. Bijusi vairāku korporatīvo izdevumu redaktore finanšu, enerģētikas, veselības, farmācijas u.c. nozarēs. Dacei ir bakalaura grāds komunikācijā.

Linda Miltiņa

LINDA MILTIŅA

linda.miltina@bcp.lv

LinkedIn_Logo

Linda Miltiņa, projektu vadītāja un valdes locekle – ilggadēja pieredze žurnālistikā un sabiedriskajās attiecībās. Lindai ir padziļināta pieredze tekstu izstrādē, satura mārketingā un mediju attiecībās. Lindai ir maģistra grāds starptautiskajās attiecībās un sabiedriskajās attiecībās. Linda strādā gan ar vietējiem, gan ārvalstu klientiem.

Sandra Baltruka

SANDRA BALTRUKA

sandra.baltruka@bcp.lv

LinkedIn_Logo

Sandra Baltruka, projektu vadītāja – plaša pieredze gan rakstiskajā, gan audiovizuālajā komunikācijā. Sandra ir ieguvusi maģistra grādu starptautiskajā žurnālistikā Kārdifas universitātē, Lielbritānijā. Sandras pārziņā ir digitālā nodaļa, starptautisko klientu projektu vadība un to pārstāvniecība Latvijā.

Ilze Olšteina

ILZE OLŠTEINA

ilze@bcp.lv

LinkedIn_Logo

Ilze Olšteina, projektu vadītāja – viņai ir ilggadēja galvenās redaktores un žurnālistes darba pieredze. Ilzei ir pieredze arī sabiedrisko attiecību projektu vadītājas un reklāmas aģentūras vadītājas darbā. Ilze specializējas veselības komunikācijā un satura veidošanā. Profesionāla maģistra izglītība, šobrīd Ilze iegūst akadēmiskā maģistra grāda izglītību komunikācijas zinātnē.

Valters Levins

VALTERS LEVINS

valters.levins@bcp.lv

Valters Levins, multimediju speciālists – specializējas vizuālajā un interaktīvajā komunikācijā, izstrādā tiešsaistes spēles, virtuālās realitātes produktus, video un foto materiālu maketus. Valteram ir bakalaura grāds multimediju komunikācijā. 

Strategically reasoned

 

Tactically creative

 
w

Cost effective

 

High quality communication service at all cooperation levels

 

Mūsu klienti

next
prev

Partneri un draugi

A strong global network defines our voice and mind across the world.

Baltic Communication Partners is a member of two great networks of independent agencies – GlobalCom PR Network and FTI Consulting.

Our media planning partner in Latvia is MediaFlux.