Par mums

Esam pilna servisa komunikācijas un digitālo pakalpojumu aģentūra.

Nodrošinām pilnu komunikācijas pakalpojumu ciklu – stratēģiju izstrādi un plānošanu, satura radīšanu, aktivitāšu īstenošanu un rezultātu novērtēšanu.

Strādājam B2B un B2C segmentos visās nozarēs, īpaši bagātu pieredzi esam uzkrājuši veselības un sociālajā, finanšu, kā arī plaša patēriņa preču un pakalpojumu komunikācijā.

Sniedzam pakalpojumus visā Baltijā un kā globālo tīklu FTI Consulting un GlobalCom PR Network biedrs – arī citviet pasaulē.

   

Strādājam kopš 2004. gada ar vietējiem un
starptautiskiem klientiem privātajā un valsts sektorā.

Ko mēs darām

  • Stratēģiskās komunikācijas konsultācijas

Izvērtējot un analizējot situāciju, izstrādājam uzņēmuma vajadzībām atbilstošu komunikācijas stratēģiju.

  • Komunikācijas kampaņas

Piedāvājam radošo ideju, plānojam un īstenojam publiskās kampaņas.

  • Mediju attiecības

Īstenojam plānveida mediju attiecības un sadarbojamies ar žurnālistiem tēmu sagatavošanā. Rūpējamies par preses relīžu saturu, iniciējam rakstus un intervijas.

  • Digitālā komunikācija

Izstrādājam video un grafiskos risinājumus, nodrošinām sociālo tīklu komunikāciju un kontu administrēšanu. Radām daudzveidīgus digitālos produktus: videoklipus, animācijas, animētas infografikas, zīmētus video, 360° video, 3D virtuālās realitātes tūres un spēles, videofilmas.

  • Satura mārketings

Nodrošinām esošajiem un potenciālajiem klientiem noderīga un interesanta satura izveidi par uzņēmuma produktiem un pakalpojumiem.

  • Mediju treniņi

Sagatavojam uzņēmumu un organizāciju pārstāvjus žurnālistu intervijām un uzrunām preses pasākumos.

  • Pasākumu rīkošana – konferences

Organizējam preses konferences, komunikācijas kampaņu atklāšanas pasākumus, vietēja un starptautiska mēroga konferences, kā arī citas publiskas aktivitātes.

  • Interešu aizstāvība

Īstenojam interešu aizstāvību dažādās nozarēs.

  • Uzvedības maiņas komunikācija

Veicam pētījumus un izstrādājam uzvedības maiņas stratēģijas, kas balstītas uz zinātniski pamatotiem datiem.

Mūsu darbi

Kampaņa “Čeku loterija”

Kampaņa “Esi drošs, ka darbs ir drošs”

Kampaņa “Ielogojies nākotnē”

Video ” Pieslēdzies panākumiem Latvijas Universitātē!”

Box noliktavas

Animācija “AmpliCam: Forest wildfire detection and monitoring system”

Skatīt visus darbus

Mūsu klienti

Mūsu komanda

Vita Savicka

VITA SAVICKA

vita.savicka@bcp.lv

LinkedIn_Logo

Vita Savicka, valdes priekšsēdētāja - valdes priekšsēdētāja - 20 gadu pieredze stratēģiskajā komunikācijā, sabiedrisko attiecību vadībā, veselības komunikācijā un interešu pārstāvniecībā. Vitai ir maģistra grāds politikas zinātnē un komunikācijā, studē doktorantūrā, Rīgas Stradiņa universitātes pētniece un lektore.

Dace Plato

DACE PLATO

dace.plato@bcp.lv

LinkedIn_Logo

Dace Plato, projektu vadītāja un valdes locekle - vairāk nekā 10 gadu pieredze sabiedriskajās attiecībās. Dacei ir plaša pieredze satura veidošanā, tekstu rediģēšanā, sākot no reklāmas tekstiem līdz zinātnisko rakstu sagatavošanai, kā arī pieredze sabiedrisko attiecību vadībā. Bijusi vairāku korporatīvo izdevumu redaktore finanšu, enerģētikas, veselības, farmācijas u.c. nozarēs. Dacei ir bakalaura grāds komunikācijā.

Linda Miltiņa

LINDA MILTIŅA

linda.miltina@bcp.lv

LinkedIn_Logo

Linda Miltiņa, projektu vadītāja un valdes locekle – ilggadēja pieredze žurnālistikā un sabiedriskajās attiecībās. Lindai ir padziļināta pieredze tekstu izstrādē, satura mārketingā un mediju attiecībās. Lindai ir maģistra grāds starptautiskajās attiecībās un sabiedriskajās attiecībās. Linda strādā gan ar vietējiem, gan ārvalstu klientiem.

Sandra Baltruka

SANDRA BALTRUKA

sandra.baltruka@bcp.lv

LinkedIn_Logo

Sandra Baltruka, projektu vadītāja - plaša pieredze gan rakstiskajā, gan audiovizuālajā komunikācijā. Sandra ir ieguvusi maģistra grādu starptautiskajā žurnālistikā Kārdifas universitātē, Lielbritānijā. Sandras pārziņā ir digitālā nodaļa, starptautisko klientu projektu vadība un to pārstāvniecība Latvijā.

Valters Levins

VALTERS LEVINS

valters.levins@bcp.lv

LinkedIn_Logo

Valters Levins, multimediju speciālists - specializējas vizuālajā un interaktīvajā komunikācijā, izstrādā tiešsaistes spēles, virtuālās realitātes produktus, video un foto materiālu maketus. Valteram ir bakalaura grāds multimediju komunikācijā.

Kontakti

Sazinies ar mums

5 + 8 =

Birojs:
Antonijas iela 24 – 6
Rīga, LV-1010
LATVIJA

e-pasts: info@bcp.lv

SIA “Baltic Communication Partners” 2022.gada 1.decembrī noslēdza ar LIAA līgumu Nr. SKVL-2022/550 par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.